Den dětí

Ve čtvrtek 1. 6. jsme na zahradě naší MŠ oslavili Den dětí.

IMG_4328

Krásné slunečné odpoledne zahájila paní zástupkyně Dagmar Ševčíková, která děti seznámila s programem celého odpoledne. Dětem k svátku přišla popřát i paní místostarostka Dagmar Hamalová. Poté již začalo taneční vystoupení kroužku Srdíčko pod vedením paní učitelky Luďky Maškové. Následovalo plnění sedmi pohádkových úkolů. Děti se staraly o 7 trpaslíků, pomáhaly vodníkovi lovit rybičky, krmily Otesánka,snažily se probudit Šípkovou Růženku, kutálely koláče hloupého Honzy, procházely pavučinou zlé čarodějnice a pomáhaly makové panence a motýlu Emanuelovi najít zatoulané motýlky. Za jejich splnění dostaly balíček se sladkostmi. Děti, které rády kreslí, si u stolečků mohly namalovat oblíbenou pohádkovou postavičku a svými obrázky vyzdobit zahradu MŠ. Další atrakcí byla prohlídka sanitky a hasičského auta. Snad největším lákadlem však byl skákací hrad, na kterém se děti pořádně vydováděly.

Pracoviště  Bílkova