Den Země

IMG_2726

21. dubna jsme na zahradě MŠ Bílkova slavili Den Země. Děti, rodiče i seniory z Penzionu Boskovice přivítalo sluníčko. Na dnešní den si pro nás připravilo opravdu krásné jarní počasí. Děti z tanečního kroužku Srdíčko pod vedením p. učitelky Luďky Maškové předvedly milá vystoupení "Kočičky" a "Sladké karamelky". Potom přišly víly (studentky SPgŠ Boskovice), které zazpívaly píseň "Chválím tě, Země má" a vyzvaly děti k plnění zábavných úkolů. Kluci a holčičky poznávali zvířátka, pomáhali při úklidu znečištěného lesa, zachraňovali rybičky nebo pomáhali včeličkám opylovat květy. Na závěr jsme se všichni vyřádili při diskotéce na plácku. Děti dostaly medaile ve tvaru zeměkoule, které si hrdě odnášely domů.

Pracoviště  Bílkova