Karneval

Ve čtvrtek 23. února se MŠ Bílkova zaplnila princeznami, piráty, vílami či indiány. Konal se totiž tradiční masopustní karneval.

P2232468

Studentky SPgš Boskovice, které do naší MŠ docházejí pravidelně na pedagogickou praxi, si pro děti připravily spoustu soutěží, her, tanečků, písniček a dokonce i maňáskové divadlo. Děti za doprovodu paních učitelek tak prošly všemi sedmi třídami, kde na ně čekaly rozmanité úkoly. Princeznám pomáhaly roztřídit barevné korálky, učily se spolu s čarodějnicemi létat na koštěti, pejsek s kočičkou děti učili, co patří a nepatří do dortu, Křemílek a Vochomůrka si děti prozkoušeli ze znalostí o lese, klauni připravili překážkovou dráhu, víly učily děti tančit a kominíkům děti pomáhaly vyčistit komín. Za splnění všech úkolů děti čekala sladká odměna a diplom za hezkou masku.

Studentkám i jejich paním profesorkám za krásně strávené masopustní dopoledne děkujeme.

Pracoviště  Bílkova