Oslava Mezinárodního dne dětí

IMG_3792

Ve středu 4. června 2014 se uskutečnilo od 15:00 hodin v naší mateřské škole zábavné odpoledne pro děti a rodiče – oslava svátku dětí a rozloučení se školním rokem. Zpestřením byla vystoupení dětí, ze třídy Sluníček, Koťátek, z kroužku „Srdíčko“, která navodila radostnou náladu všem dětem, dospělým i hostům z Penzionu. V celém areálu zahrady byly připraveny pro děti stanoviště s úkoly, skákací hrad a občerstvení. Za splněné úkoly dostaly děti zaslouženou odměnu. Následující prohlídka hasičských aut s odborným popisem, praktické ukázky a možnosti si spoustu věcí vyzkoušet, např. stříkání s hadicí, nasazení hasičské helmy, posezení v autě … byla zajímavá nejen pro děti, ale i pro dospělé. Pěkné počasí i radostná nálada provázela celé odpoledne.

Děkujeme obyvatelům Penzionu a všem rodičům za účast a panu Krejčímu za zajištění ukázky hasičských aut.

Pracoviště  Bílkova