Otevření přírodní zahrady

V úterý 1. září byla slavnostně předána dětem a rodičům nová zahrada v MŠ Boskovice, pracoviště Bílkova, zaměřená na environmentální výchovu nazvaná "K přírodě o krok blíže". Na otevření zahrady přišli hosté starostka města Hana Nedomová, místostarostka Jaromíra Vítková, místostarosta Petr Malach, Jana Lišková z oddělení školství MěÚ Boskovice a ředitelka MŠ Boskovice Dagmar Burianová. Příjemnou náladu vytvořilo vystoupení dětí z kroužku „Srdíčko“ tancem „ Medvídci“. Zahrada je přírodní zelená učebna, kde budou probíhat především aktivity vzdělávací. Součástí zahrady je mokřadní jezírko s pozorovacím molem, pozorovací dlaždice „Život pod zemí“, pomyslná „opičí dráha“, suchá kamenná zídka s lavičkami a ohništěm, skrývačka z keřů, hmyzí domek, zvýšené dřevěné záhony, vrbové domečky.

Mateřská škola Boskovice
Bílkova ul. 19