Podzimní tvůrčí dílna v MŠ Na Dolech

V adventním duchu se nesla tvůrčí dílna pro děti a rodiče v MŠ Na Dolech. Více zde.

IMG_2530[1]

Ve čtvrtek 27. listopadu se v odpoledních hodinách otevřela jedna ze tříd v MŠ Na Dolech pro rodiče a jejich děti. V mateřské škole se konala již tradiční a u veřejnosti oblíbená Adventní dílna. Paní učitelky, které si vzaly akci na starost, připravily množství materiálu a nápadů, jak si zkrášlit domov v adventním čase. A protože je právě před Mikulášem, nechyběly ani postavy mikulášské tradice stejně tak jako možnost připravit si svůj vlastnoručně vyrobený adventní věnec nebo vánoční přání. Bylo to krásné tvůrčí odpoledne, kdy se mohli rodiče se svými dětmi v běžném denním shonu zastavit a společně se připravit na nadcházející adventní čas.