Předání Certifikátu "Zdravá školní jídelna"

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 proběhlo v Mateřské škole Boskovice, Bílkova ve třídě Zajíčci slavnostní předání Certifikátu "Zdravá školní jídelna".

ZŠJ 1

Vedoucí stravování paní Jaroslava Šumberová ocenění "Zdravá školní jídelna" pro pracoviště Bílkova obdržela za pečlivý výběr potravin i receptur, podle kterých paní kuchařky zdravě a chutně dětem vaří.

Certifikát předala lektorka projektu Mgr. Ivana Dvořáková. Předání byli přítomni hosté místostarostka města Boskovice Mgr. D. Hamalová a paní M. Veselá, referent odd. školství MěÚ Boskovice a samozřejmě také ty, které celý projekt realizují, paní kuchařky Jaroslava Přibylová, Hana Kaldová, Tereza Ščudlová.

Při předávání nechyběly ani děti, které ukázaly, jak umí ovoce a zeleninu vymodelovat, nakreslit, zazpívat o něm písničku, a také připravit zdravé pohoštění - ovocné špízy a zeleninové jednohubky, které nabídly na ochutnání všem přítomným.

Pracoviště  Bílkova