Rozloučení se studenty SPgŠ

Ve čtvrtek 22. 6. proběhlo na zahradě naší MŠ pohádkové rozloučení se studenty SPgŠ Boskovice, kteří po celý školní rok vykonávali souvislou praxi ve třídě Koťátka a Klokánci.

IMG_4436

Na čtvrteční dopoledne se všechny děti velice těšily a přinesly si do školky pohádkové kostými. Byli pozváni i senioři z Penzionu Boskovice. Na úvod studenti zahráli několik písniček z pohádek a poučné divadlo o Barborce a bolavých zoubcích. Děti ze třídy Klokánci předvedly vystoupení Berušky a poté již následovalo plnění sedmi pohádkových disciplin. Děti pomáhaly trpaslíkům hledat poklady, proletěly se překážkovou dráhou včelky Máji, pomohly kočičce vyprat prádlo a pejskovi uvařit dort, s třemi prasátky stavěly domečky, u Pata a Mata poznávaly nářadí a skládaly komíny z kostek,po slepu prošly lesem až k Červené karkulce nebo si zacvičily s panem Širokým, vyzkoušeli si oči u pana Bystrozrakého a zjistily jaké to je být dlouhý při chůzi na chůdách. Při závěrečné diskotéce na plácku si všichni pořádně zařádili. Za krásné dopoledne děkujeme všem studentům a jejich profesorům.

Pracoviště  Bílkova