Sázení jabloňky

Ve čtvrtek 28. 4. se děti ze všech tříd naší MŠ shromáždily na zahradě, aby panu školníkovi pomohly vysadit nový stromeček - jabloňku. Ke kořenům stromku jsme vložili zapečetěnou láhev se jmény všech tříd, které se na vysazování podílely.

IMG_2822

Ke kořenům stromku jsme vložili zapečetěnou láhev se jmény všech tříd, které se na vysazování podílely. Až jednou bude stromek starý a někdo ho vykope, aby věděl, kdo jej zasadil. Chlapci pomáhali s lopatami, děvčátka vše urovnala hrabičkami a stromek zalila. Společně jsme stromečku zazpívali hezkou písničku, aby dobře rostl a někdy v budoucnu  urodil jablíčka ke zdravé svačince.

Pracoviště  Bílkova