Skutečně zdravá školka

• Návštěva biofarmy v Ludíkově Návštěva biofarmy v Ludíkově

MŠ Lidická 20. 10. 2017 | Michaela Krejčířová

Ve čtvrtek 19.10. 2017 jsme s předškoláky ( v rámci projektu ,,Skutečně zdravá škola") navštívili biofarmu v Ludíkově.

• Schůzka akční skupiny pro zdravé stravování Schůzka akční skupiny pro zdravé stravování

MŠ Lidická 18. 10. 2017 | Michaela Krejčířová

V září se sešla akční skupina pro zdravé stravování. Paní vedoucí stravování přinesla na ukázku zdravé potraviny, abychom se domluvili, co si z nich uvaříme, jak je připravíme. Maminka se s námi podělila o recepty, které vyzkoušíme. I děti měly nápady, co jim chutná.

• Příprava školního záhonku na zimu Příprava školního záhonku na zimu

MŠ Lidická 18. 10. 2017 | Michaela Krejčířová

Děkujem Ti, zahrádko, že jsi k nám tak štědrá byla. Za mrkvičku - dobrá byla na chlebíčku, za hrášek, rajčátka - ta naše zahrádka... Byliny, jahůdka, jen samé dobrůtky. Už jsi jistě unavená, před zimou to tak bývá. Kompostem tě posilníme, rýčem kompost zapravíme, hrabičkama učešeme. Dobrou noc, na jaře se uvidíme.

• Skutečně zdravá školka Skutečně zdravá školka

MŠ Lidická 10. 10. 2017 | Michaela Krejčířová

V pondělí 25.9. 2017 natáčela ČT 1 na našem pracovišti reportáž o projektu ,,Skutečně zdravá školka", do kterého jsme zapojeni od minulého školního roku.

Pracoviště:  Lidická