Uspali jsme naši zahradu

Ve středu 8 listopadu děti společně s rodiči, prarodiči a se svými p. učitelkami připravily školní zahradu k zimnímu spánku a za pomoci ježečka Bodlinky a zajíčka Ušáčka.

Uspávání zahrady v MŠ Na Dolech.

Ve středu 8 listopadu děti společně s rodiči, prarodiči a se svými p. učitelkami připravily školní zahradu k zimnímu spánku a za pomoci ježečka Bodlinky a zajíčka Ušáčka. Aby se jen nepracovalo, čekalo na děti překvapení. Zajíček s ježečkem si pro děti nachystali 4 úkoly. Po splnění úkolů na děti čekal poklad. Odměnou byla sladká jablíčka, omalovánka a drobná sladkost. Po splnění úkolů se děti chopily hrabiček a daly se do hrabání listí, záhonky přikryly větvičkami a kouzelnými klíči zahradu zamkly a ukolébavkou uspaly, aby mohla přes zimu odpočívat.