VĚTRNÍKOVÝ DEN

MŠ Boskovice, pracoviště Na Dolech se v pondělí 21. 11. 2016 připojila k celorepublikové akci Větrníkový den na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou.

IMG_8891

MŠ Boskovice, pracoviště Na Dolech se v pondělí 21. 11. 2016 připojila k celorepublikové akci Větrníkový den na podporu dětí nemocných cystickou fibrózou, kterou pořádá nezisková organizace Klub nemocných cystickou fibrózou. Ta sdružuje a pomáhá takto nemocným dětem a šíří informace o tomto druhu onemocnění. Děti nemocné CF často nemohou z důvodu své nemoci ani foukáním roztočit větrník... Větrníkový den má za cíl upozornit v tento den na všechny, kteří touto nemocí trpí.

Školy a školky se mohou zapojit a akci podpořit tím, že vyrobí jakékoliv větrníčky a obrázky pošlou do Klubu nemocných CF.

Jak se nám větrníčky povedly, můžete posoudit na fotografiích z Větrníkového dne, uskutečněného v MŠ Boskovice, pracoviště Na Dolech.