Z pohádky do pohádky

Ve čtvrtek 23. 6. si studenti SPgŠ Boskovice, kteří do naší školy docházely po celý rok na praxi, přichystali rozlučkové dopoledne plné pohádek, soutěží, tance a písniček.

P6232466

Děti shlédly pohádku O veliké řepě, tančily při písničkách z pohádek a večerníčků a samozřejmě soutěžily. Pohádkovými úkoly je provázely známé postavičky. Patovi a Matovi poháhaly postavit domeček, U Ferdy mravence se snažily rozluštit pohádkové hádanky, Makové panence pomohly navléct korálky a u ježibaby se proletěly na koštěti. I když sluníčko pálilo a bylo veliké horko, dětem se celé pohádkové dopoledne velice líbilo. Rádi bychom za ně ještě jednou poděkovali paní profesorce Strbačkové a panu profesoru Pavelkovi a jejich studentům. Jsme také rádi, že  za námi přišli podívat i senioři z Penzionu Boskovice.

Pracoviště  Bílkova