Ředitelství MŠ:

Lidická ul:

Na Dolech:

Komenského ul.:

OBNOVENÍ PROVOZU MATEŘSKÉ ŠKOLY od pondělí 11. května 2020.

Mateřská škola Boskovice obnovuje provoz na jednotlivých pracovištích od pondělí 11. května 2020.

Zvýšená hygienická a provozní opatření stanovená nad rámec standartních podmínek vyplývajících ze školských, hygienických, pracovněprávních a dalších předpisů jsou:

• Předávání a vyzvedávání dětí probíhá mimo prostor mateřské školy (u vstupů do MŠ, s výjimkou MŠ Doly)
  • Doprovázející osoba zachovává venku odstup 2 m od ostatních
  • Doprovázející osoba se pohybuje vždy v roušce, a to po nezbytně nutnou dobu předávání a vyzvedávání dítěte (nezůstává s dítětem v areálu školní zahrady)
  • Je prováděn každodenní filtr zdravotního stavu dítěte (měření tělesné teploty, kontrola příznaků infekčního onemocnění)
  • Při nástupu do MŠ předá doprovázející osoba osobě přebírající vyplněné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (VZOR k vyplnění je v příloze)
  • Děti v prostorách školy nemusí nosit roušky
  • Děti nastupují do svých kmenových tříd, ve kterých, pokud to umožní personální zajištění, zůstávají
  • Jednotlivé třídy se navzájem nepotkávají, nestýkají, neslučují…
  • Doprovázející osoby dětí dodržují stanovenou provozní dobu jednotlivých tříd (Organizace provozu jednotlivých tříd odloučených MŠ je uveden příloze, pozorně pročtěte)
  • Děti používají v MŠ jednorázové ručníky (dodá MŠ)
  • Je stanoven zákaz nošení vlastních hraček z domova