Projekty

• Rekonstrukce zahrady v přírodním stylu při Mateřské škole v Boskovicích - ul. Lidická

MŠ Lidická 25. 01. 2023 | Mgr. Dagmar Burianová

Na konci roku 2022 Mateřská škola Boskovice, příspěvková organizace dokončila projekt „Rekonstrukce zahrady v přírodním stylu při Mateřské škole v Boskovicích - ul. Lidická“, který byl realizován za finanční spoluúčasti Státního fondu životního prostředí.

• Obrázek článku Veselé pískání, pro zdravé dýchání

MŠ Lidická 21. 03. 2023 | Zuzana Fajglová

• Obrázek článku Logopedická poradna

MŠ Lidická 21. 12. 2021 | Zuzana Fajglová

Výuková a diagnostická logopedie

• Obrázek článku Skutečně zdravá školka

MŠ Lidická 21. 03. 2017 | Michaela Krejčířová

Mateřská škola Boskovice, pracoviště Lidická se zapojila do projektu ,,Skutečně zdravá školka".

• Obrázek článku Dopravní výchova

MŠ Lidická 15. 02. 2014 | Mgr. Dagmar Burianová

Praktický výcvik na DDH umožňuje seznámit děti s nebezpečími, se kterými se mohou v silničním provozu setkat, umožňuje rozebrat tato nebezpečí v modelových situacích, upozornit na nesprávné chování a ukázat způsoby, jak zabránit vzniku kolizních situací. Výcvik a výuka dětí na DDH patří k nejúčinnějším formám dopravní výchovy.