Pokračování polytechnického projektu "Rybník a les"

Děti a paní učitelky vyzdobily svými výrobky ze dřeva a přírodnin betonová koryta u muzea!

IMG_2471

MŠ Komenského kromě spousty jiných aktivit podporuje manuální dovednosti dětí a to i v oblasti polytechniky. Děti pracují s ponky, pilkami, kladívky, aku šroubováky, apod.

Celá MŠ v minulých letech pracovala na projektu „Máme rádi naše krásné město Boskovice“, "800 let založení města Boskovice", „Rybník a les“.

Na projekt rybník a les MŠ letos navázala výrobou lesních zvířat a ptáků ze dřeva a přírodnin.

Tato zvířátka si už mohou všichni prohlédnout třeba při rodinné vycházce v šesti korytech – květináčích u muzea.

MŠ touto formou děkuje za poskytnutý dřevěný materiál panu Vladíkovi, majiteli firmy VKV Dřevo, S.r.o.