MŠ Na Dolech

Na Dolech

Mateřská škola ul. Na Dolech se nachází v klidné části města, v zástavbě rodinných domků, v blízkosti centra Boskovic. V suterénu školy se nachází krytý bazén s vyhřívanou vodou pro předplavecký výcvik dětí.

Název školního vzdělávacího programu :
VODA JE NÁŠ KAMARÁD, BUDEME SI SPOLU HRÁT.
více o škole

• Obrázek článku Drakiáda

MŠ Na Dolech 19. 09. 2022 | Marie Kociánová

Srdečně zveme děti a jejich rodiče na drakiádu, která se uskuteční v pátek 30.9.2022. Zahájení akce je v 15.30 u MŠ, vchod Delfínci. S sebou si vezměte draka, párek a dobrou náladu. Těšíme se na hojnou účast.

• Obrázek článku Návštěva boskovické přehrady

MŠ Na Dolech 29. 06. 2022 | Marie Kociánová

Společně s VODÁRENSKOU a. s. Boskovice se naši předškoláci mohli podívat na boskovickou přehradu. Seznámili se s její historií, jak vznikala, k čemu slouží a jestli je voda pitná. Také se dozvěděli proč se v přehradě nemůžeme koupat ani rybařit. Dále se podívali, jak funguje kanalizace, jak se voda čistí a zbavuje odpadového materiálu. Veškeré nově získané informace děti hned na místě převedly do svých výtvarných děl.

• Obrázek článku Sportovní dopoledne

MŠ Na Dolech 22. 06. 2022 | Marie Kociánová

Závěr školního roku dětem zpestřil FC Boskovice, který pro ně připravil na fotbalovém stadionu sportovní dopoledne plné zábavných pohybových aktivit a her. Radost a nadšení našich dětí bylo velkou odměnou za neskutečný ,,zápal" a profesionální přístup všech přítomných trenérů.

• Obrázek článku KARNEVAL

MŠ Na Dolech 18. 06. 2022 | Marie Kociánová

Ve čtvrtek 16. června proběhl v naší MŠ tradiční karneval a rozloučení s předškoláky. Dobrou náladu nám nezkazilo ani deštivé počasí. Všem budoucím školákům přejeme mnoho úspěchů!

• Obrázek článku Hasiči ve školce

MŠ Na Dolech 15. 06. 2022 | Marie Kociánová

Ve úterý 14.6.2022 přijel SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ I na zahradu mateřské školy Na Dolech. Nebylo to kvůli požáru, ale z důvodu bezpečnosti a ochrany před ním. Dobrovolní hasiči děti seznámili s ochrannými oděvy, pomůckami a také s technikou jakou byla například motorová pila, hydraulické nůžky a dýchací přístroj. Děti si prohlédly hasičské auto a vyzkoušely si hasičskou helmu.

• Obrázek článku Skákací hrad

MŠ Na Dolech 09. 06. 2022 | Marie Kociánová

Ve středu 8. 6. 2022 si děti skákací hrad se skluzavkou náramně užily. Velké poděkování patří právě firmě COLORprofi, spol.s.r.o., kteří nám hrad zprostředkovali.

• Obrázek článku DEN DĚTÍ

MŠ Na Dolech 02. 06. 2022 | Marie Kociánová

Děti z naší mateřské školy oslavily svůj svátek návštěvou kina s pásmem pohádek ,,Hurá na pohádky".

• Obrázek článku Školní výlet ,,Den s netopýrem v Moravském krasu"

MŠ Na Dolech 01. 06. 2022 | Marie Kociánová

Děti z naší mateřské školy se zúčastnily výletu do Moravského krasu. Pro děti byl připraven bohatý program. Nejdříve se pohádkovou formou seznámily s netopýřicí Netynkou, která je provázela celým dopolednem. Děti se dozvěděly, jak netopýr prožívá svůj typický rok a jaké smysly používá při svých nočních výpravách.

• Obrázek článku DEN ZEMĚ

MŠ Na Dolech 30. 05. 2022 | Marie Kociánová

Výtvarné soutěže ,,DEN ZEMĚ" pořádané SVČ Boskovice se zúčastnily děti ze třídy Delfínků a Žabiček. Děti za třídy Žabiček dostaly za svoje výtvarné dílo ocenění.

• Obrázek článku Předškoláci v ZUŠ

MŠ Na Dolech 29. 05. 2022 | Marie Kociánová

V úterý 24.května byli naši předškoláci pozváni do ZUŠ v Boskovicích. Při příchodu nás přivítal pan ředitel. Poté jsme shlédli divadelní představení o holčičce jménem Notička. Děti se seznámily s různými druhy hudebních nástrojů a na některé z nich si mohly vyzkoušet i zahrát. Dětem se návštěva v ZUŠ velice líbila.