MŠ Na Dolech

Na Dolech

Mateřská škola ul. Na Dolech se nachází v klidné části města, v zástavbě rodinných domků, v blízkosti centra Boskovic. V suterénu školy se nachází krytý bazén s vyhřívanou vodou pro předplavecký výcvik dětí.

Název školního vzdělávacího programu :
VODA JE NÁŠ KAMARÁD, BUDEME SI SPOLU HRÁT.
více o škole

Fotografie z běžných činností dětí - viz. třídy

• Obrázek článku Hurááá první sníh.

MŠ Na Dolech 21. 12. 2022 | Marie Kociánová

První bobování v letošním roce si děti náramně užily.

• Obrázek článku Veselé Vánoce

MŠ Na Dolech 21. 12. 2022 | Marie Kociánová

Veselé Vánoce, plné radosti a pohody, pevné zdraví a spoustu dobré nálady přeje kolektiv zaměstnanců MŠ Na Dolech.

• Obrázek článku Vystoupení v domově pro seniory

MŠ Na Dolech 21. 12. 2022 | Marie Kociánová

V úterý 13. prosince vystoupily děti ze třídy žabiček s vánočním programem v domově pro seniory.

• Obrázek článku Čertovský den

MŠ Na Dolech 21. 12. 2022 | Marie Kociánová

V pondělí 5.12.2022 se naše třídy proměnily v pohádková peklíčka. Čertíci i čertice si tento den mohli uvařit čertovský guláš a vyzkoušet si další pekelné hry. Navštívil nás také Mikuláš, anděl a čert, kteří dětem přinesli sladkou nadílku.

• Obrázek článku Vánoční jarmark

MŠ Na Dolech 21. 12. 2022 | Marie Kociánová

Děti ze třídy Žabiček vystoupily 2.12. na Vánočním jarmarku.

• Obrázek článku Čertovský pětiboj

MŠ Na Dolech 15. 12. 2022 | Marie Kociánová

Předškolní děti z MŠ Na Dolech se dne 6.12.2022 zúčastnily Čertovského pětiboje na ZŠ Sušilova pořádané FC Boskovice.

• Obrázek článku Čertovský den

MŠ Na Dolech 23. 11. 2022 | Marie Kociánová

V pondělí 5.12.2022 proběhne v MŠ čertovský den. Prosíme rodiče, aby dětem připravili vhodné kostýmy (čertík, anděl), které si děti ráno v šatně obléknou. Děkujeme.

• Obrázek článku Zamykání školní zahrady

MŠ Na Dolech 11. 11. 2022 | Marie Kociánová

V úterý 8.listopadu dopoledne jsme společně s dětmi a jejich rodiči připravili školní zahradu na zimní spánek. Pečlivě jsme shrabali opadané listí. Dobrou náladu nám nezkazilo ani pošmourné počasí. Teď už může zahrada tiše odpočívat a připravovat se na jaro, kdy ji s dětmi opět probudíme.

• Obrázek článku ,,Jak si stromy povídají"

MŠ Na Dolech 08. 11. 2022 | Marie Kociánová

V pátek 4. listopadu děti shlédly divadelní příběh malého Doubka Vroubka, který se vydává hledat svého tátu. Na své cestě poznává, jak to v lese chodí. Zjišťuje, že v lese nežije pouze on sám, ale spousta jiných stromů a také zvířat. Potká břízu Betulu Pendulu a dozví se, proč je taková samotářka. Zažije horkou chvilku, když buky zaútočí na jeho děda - moudrého Duba Zuba - aby ho svými kořeny připravili o vodu. Příběh dětem zahrálo DIVADLO PLYŠOVÉHO MEDVÍDKA.

• Obrázek článku Podzimní úklid školní zahrady

MŠ Na Dolech 06. 11. 2022 | Marie Kociánová

Milí rodiče a přátelé školky, srdečně Vás zveme na „PODZIMNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY“, který se uskuteční v úterý 8. 11. 2022 v 10:00 hod. S sebou: hrábě, pracovní elán a dobrou náladu. Těšíme se na Vás.