e-mail: marie.kocianova@msboskovice.cz

MŠ Na Dolech

Na Dolech

Mateřská škola ul. Na Dolech se nachází v klidné části města, v zástavbě rodinných domků, v blízkosti centra Boskovic. V suterénu školy se nachází krytý bazén s vyhřívanou vodou pro předplavecký výcvik dětí.

Název školního vzdělávacího programu :
VODA JE NÁŠ KAMARÁD, BUDEME SI SPOLU HRÁT.
více o škole

Fotografie z běžných činností dětí - viz. třídy

• Obrázek článku Sportovní dopoledne

MŠ Na Dolech 22. 05. 2024 | Kateřina Vodáková

Děkujeme trenérům FC Boskovice, kteří pro děti připravili na fotbalovém stadionu sportovní dopoledne plné zábavných pohybových aktivit a her. Radost a nadšení našich dětí bylo velkou odměnou za neskutečný ,,zápal" a profesionální přístup všech přítomných trenérů.

• Obrázek článku Den rodiny

MŠ Na Dolech 21. 05. 2024 | Marie Kociánová

Ve čtvrtek 16.května odpoledne se na naší školní zahradě sešli rodiče a děti, aby společně oslavili Den rodiny na téma ,,Pojďte s námi do pohádky". Nechyběla promenáda v pohádkových kostýmech, taneční vystoupení dětí ani společná básnička. Děti si pro rodiče připravily dárečky z keramické hlíny. Po zahájení na děti čekaly pohádkové úkoly, které plnily společně s rodiči. O hudbu se postaral pan Lór, kterému tímto děkujeme za spolupráci. Největší odměnou pro všechny byly úsměvy na tvářích dětí i rodičů.

• Obrázek článku ,,Moudrá sova, ta to ví"

MŠ Na Dolech 21. 05. 2024 | Marie Kociánová

V pondělí 13. května proběhl na naší školní zahradě výukový program pro děti ,,Moudrá sova, ta to ví". Navštívil nás pan myslivec pan Lauč, který přivezl živé sovičky. Děti si tak mohly prohlédnout puštíka, sovu pálenou nebo výra velkého. Během programu se děti dozvěděly spoustu nových informací. Panu myslivci Laučovi tímto děkujeme za nevšední zážitek.

• Obrázek článku Vystoupení dětí v ALZHEIMER HOME

MŠ Na Dolech 12. 05. 2024 | Marie Kociánová

V pátek 10. května vystoupily děti ze třídy želviček s jarním pásmem v Alzheimer home. Zpestřily tak všední dny všem klientům i zaměstnancům.

• Obrázek článku Divadlo Šikulka

MŠ Na Dolech 12. 05. 2024 | Marie Kociánová

6. května naši školku navštívilo maňáskové divadlo Šikulka. Děti shlédly tři pohádky s ponaučením.

• Obrázek článku ,,Jak kvete jaro"

MŠ Na Dolech 28. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Ve středu 24. dubna proběhl na naší zahradě výukový program pro předškoláky s názvem ,,Jak kvete jaro", pod vedení lektorek kroužku mladých zahrádkářů při ZO ČZS Ing. Jany Plchové a Ing, Marie Kotrhonzové. Děti získaly další poznatky o rostlinách, vytvořily pěkné jarní dekorace do tříd nebo šaten a také si zahrály hry - ,,Chytání květin" a ,,Včelí bowling". Paním lektorkám děkujeme za hezké dopoledne.

• Obrázek článku ,,Namaluj vizi na proměnu obce či města..."

MŠ Na Dolech 28. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Ve středu 24. dubna proběhlo slavností vyhlášení výherců výtvarné soutěže ,,Namaluj vizi na proměnu obce či města...". Vernisáž a předání cen se uskutečnilo v Penzionu - DPS, Boskovice. Gratulujeme jedné z výherkyň ze třídy žabiček, která si cenu osobně převzala. Děkujeme také rodičům dětí, které malovaly obrázky, za podporu při předávání na vernisáži a všem dětem za účast v soutěži.

• Obrázek článku Jižní Morava čte

MŠ Na Dolech 28. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Děti ze třídy žabiček a delfínků obdržely diplom za účast ve výtvarné soutěži ,,Nekonečný svět fantazie".

• Obrázek článku Sběrný dvůr

MŠ Na Dolech 14. 04. 2024 | Marie Kociánová

Během měsíce dubna navštívili předškoláci sběrný dvůr Boskovice - Doubravy. Děti se dozvěděly, jaký odpad se do sběrného dvora může dovézt. Nechyběla ani ukázka nakládací techniky.

• Obrázek článku Zápis do MŠ

MŠ Na Dolech 14. 04. 2024 | Kateřina Vodáková

Zápis do MŠ proběhne ve středu 15.5.2024 od 8.00 - 16.00 hodin. Těšíme se na Vás.