Pracoviště:  Lidická

MŠ Lidická

Lidická

Mateřská škola Lidická ul. je sedmitřídní a je umístěna v klidném prostředí na okraji sídliště Vyhlídka. Mateřská škola je zařazena do celoevropské sítě škol podporujících zdraví.

ŠKOLNÍ KURIKULUM PODPORY ZDRAVÍ:
POVÍDEJ MI, CO VÍŠ, ZNÁŠ A UMÍŠ
 více o škole

• Obrázek článku Šťastné a veselé Vánoce

MŠ Lidická 21. 12. 2021 | Zuzana Fajglová

Krásné a klidné prožití svátků vánočních, hodně zdraví a štěstí do nového roku Vám přejí děti i zaměstnanci MŠ Boskovice, pracoviště Lidická. Více...

• Obrázek článku Hra na zobcovou flétnu Skřivánek

MŠ Lidická 21. 12. 2021 | Zuzana Fajglová

Probíhá na pracovišti na ul. Lidická

• Obrázek článku Logopedická poradna

Výuková a diagnostická logopedie

• Obrázek článku Jižní Morava čte dětem-výtvarná soutěž

MŠ Lidická 21. 12. 2021 | Zuzana Fajglová

MŠ Boskovice, pracoviště Lidická, se zapojila do výtvarné soutěže ve spolupráci s knihovnou města Boskovice. Tématem bylo ,,Teď to vidím jinak", které souvisí se změnami v době covidu. Ocenění za krásné třetí místo získal Adrian Zezula ze třídy Kopretiny a dále za účast Anna Šmídová ze stejné třídy a Martin Chyba ze třídy Včelky. Výhercům gratulujeme.

• Obrázek článku Vítání občánků

MŠ Lidická 15. 12. 2021 | Zuzana Fajglová

Ty nejmenší občánky města Boskovice vítají písničkou děti ze třídy Berušky.

• Obrázek článku Mikuláš 2021

MŠ Lidická 06. 12. 2021 | Zuzana Fajglová

Také letos navštívil děti v MŠ na Lidické Mikuláš s čertem a andělem. Děti jej potěšily básničkou, písničkou, tanečkem nebo hrou na flétnu a Mikuláš je odměnil. Čert nikoho neodnesl a tak si mikulášskou nadílku užily všechny děti i paní učitelky.

• Obrázek článku Všestranná pohybová průprava

MŠ Lidická 26. 11. 2021 | Zuzana Fajglová

V rámci zvyšování fyzické zdatnosti dětí jsme se zapojili do projektu ,,Všestranná pohybová průprava" ve spolupráci se základní školou. Pravidelně k nám dochází Honza s Katkou - trenéři, kteří mají pokaždé připravenou sportovní nabídku pro předškoláky.

• Obrázek článku Exkurze do ,,Polytechnického centra" na ZŠ Slovákova v Boskovicích

MŠ Lidická 26. 11. 2021 | Zuzana Fajglová

Během exkurze do Polytechnického centra v Boskovicích si děti vyrobily ,,foukátko", které vydává podobné zvuky, jako hmyz a nejen to – v teráriu pozorovaly gekona a hady, dokonce si sáhly i na svlečenou hadí kůži. Na závěr shlédly krátký film ze života hmyzu.