Pracoviště:  Lidická

Akce školy 2020/2021

• Obrázek článku Soutěž ,,Svět v obrazech"

MŠ Lidická 18. 12. 2020 | Michaela Krejčířová

Děti ze třídy Berušky se zapojily do soutěže pořádané knihovnou Boskovice na téma ,,Svět v obrazech". Pavlínka, Anetka a Karolínka ve spolupráci s paní učitelkou vytvořily úžasnou práci. Ztvárnily oblíbenou pohádku ,,O řepě". Dětem bylo předáno ocenění ve čtvrtek 3. prosince s poděkováním za účast v soutěži a za skvělé vypořádání se s těžkým tématem.

• Obrázek článku Soutěž ,, Klub přátel hub"

MŠ Lidická 18. 12. 2020 | Michaela Krejčířová

Městská knihovna Boskovice vyhlásila začátkem října výtvarnou soutěž ,,Klub přátel hub". Z našeho pracoviště se zúčastnily děti ze třídy Kuřátka a Skřivánci, které zapojily svoji fantazii a vytvořily originální a velmi zajímavé houby. Ze třídy Skřivánků objevila a popsala ,,Mochomůrku krajkovou" houbařka Karolínka, která byla oceněna mezi třemi nejlepšími. ,,Houběnku dřevnatou" objevili houbaři ze třídy Kuřátka. Ve čtvrtek 17. prosince byly dětem předány diplomy, knihy a dárkové předměty.