Aktuality a akce školy

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

• Obrázek článku Školní zahrada

MŠ Na Dolech 28. 06. 2021 | Marie Kociánová

Školní zahrada skýtá velké možnosti využití v jednotlivých ročních obdobích.

• Obrázek článku ,,Namaluj své zvířátko u veterináře"

MŠ Na Dolech 28. 06. 2021 | Marie Kociánová

Výtvarné soutěže pořádané veterinární ordinací Zafre Boskovice se zúčastnily děti ze třídy Žabičky, Delfínci a Kapříci. Za třídu Kapříků se na prvním místě umístila Agátka, na druhém místě Dominička. Déle se na druhém místě umístila Vanduška ze třídy Delfínků. Třetí místo obsadila Barunka ze třídy Žabiček.

• Obrázek článku Vítání občánků

MŠ Na Dolech 27. 06. 2021 | Marie Kociánová

V sobotu 19. června přivítaly děti ze třídy Žabičky nové občánky města Boskovice.

• Obrázek článku Rozloučení s předškoláky

MŠ Na Dolech 23. 06. 2021 | Marie Kociánová

Během měsíce června probíhá ve všech třídách rozloučení s předškoláky. Všem budoucím školákům přejeme mnoho úspěchů!

• Obrázek článku KAMPAŇ ,,RUKU V RUCE"

MŠ Na Dolech 15. 06. 2021 | Marie Kociánová

Děti ze třídy Želvičky, Žabičky a Kapříci se zúčastnily výtvarné kampaně "RUKU V RUCE", vyhlášenou ke světovému dni hygieny rukou 5.5.2021.

• Obrázek článku Den dětí

MŠ Na Dolech 15. 06. 2021 | Marie Kociánová

Prvního června oslavily všechny děti svůj svátek. Plnily různé úkoly, hrály si a soutěžily. Smíchu bylo všude plno :). Na závěr děti dostaly balíček s malou dobrotou a dárečkem.

• Obrázek článku ,,Zahrada plná života"

MŠ Na Dolech 21. 05. 2021 | Marie Kociánová

Děti z naší mateřské školy se jako každým rokem zúčastnily výtvarné soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem. Letošním tématem byla ,,Zahrada plná života" . Všechny výtvarné práce se vydařily. Zúčastněné děti byly obdarovány drobnými dárečky.

• Obrázek článku Masopust

MŠ Na Dolech 22. 02. 2021 | Marie Kociánová

V úterý 16. února proběhlo ve všech třídách masopustní veselí plné smíchu a zábavy. Všechny masky a maškary byly úžasné :). Toto příjemné dopoledne bylo završeno masopustním průvodem, který dětem přinesl sladké koblížky.

• Obrázek článku Masopustní veselí

MŠ Na Dolech 10. 02. 2021 | Marie Kociánová

• Obrázek článku Jižní Morava čte

MŠ Na Dolech 13. 12. 2020 | Marie Kociánová

Během podzimu se děti z naší mateřské školy zúčastnily výtvarné soutěže Jižní Morava čte. Výtvarná díla na téma ,,SVĚT V OBRAZECH" byla odměněna drobnými dárečky a diplomem.

• Organizační opatření MŠ Na Dolech, platná od 1.9.2020

MŠ Na Dolech 26. 08. 2020 | Mgr. Dagmar Burianová