Aktuality a akce školy

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

• Obrázek článku Jižní Morava čte 2021

MŠ Na Dolech 05. 12. 2022 | Marie Kociánová

Výtvarné soutěže ,,Jižní Morava čte" pořádané Knihovnou Boskovice na téma ,,Teď to vidím jinak" se zúčastnily děti ze třídy Delfínci a Žabičky. Děti ze třídy Žabiček se umístily na krásném 2.místě. Všichni zúčastnění byli odměněni drobnými dárečky.

• Obrázek článku Vánoční koledování

MŠ Na Dolech 21. 12. 2021 | Marie Kociánová

Klidné svátky vánoční a mnoho štěstí v novém roce Vám přejí Žabičky, Želvičky, Kapříci a Delfínci

• Obrázek článku Čertovský den v MŠ

MŠ Na Dolech 02. 12. 2021 | Marie Kociánová

Ve čtvrtek 2.12.2021 se naše třídy proměnily v pohádková peklíčka. Čertíci i čertice si tento den mohli uvařit čertovský guláš a vyzkoušet si další pekelné hry. Navštívil nás také Mikuláš, anděl a čert, kteří dětem přinesli sladkou nadílku.

• Obrázek článku Návštěva polytechnického centra v ZŠ Slovákova

MŠ Na Dolech 30. 11. 2021 | Marie Kociánová

Během měsíce listopadu navštívili předškoláci polytechnické centrum na ZŠ Slovákova. K vidění bylo mnoho. Děti nejvíce zaujalo akváriu a terárium, živý ježek a lidská kostra.

• Obrázek článku Ručičky si umýváme

MŠ Na Dolech 02. 11. 2021 | Marie Kociánová

Během listopadu proběhly v našich třídách besedy spojené se správnou technikou umývání rukou a celkovou hygienou. Za pomocí UV lampy a fluorescenční testovací emulze si mohly děti ověřit, zda si ruce myly správně a účinně. Celou akci pořádal STÁTNÍ ZDRAVOTNÍ ÚSTAV. Centrum podpory veřejného zdraví Oddělení podpory zdraví, dislokované pracoviště Brno

• Obrázek článku Zamykání školní zahrady

MŠ Na Dolech 26. 10. 2021 | Marie Kociánová

Dne 26. října proběhlo v naší MŠ zamykání zahrady spojené s hrabáním listí. Pro děti byly připravené i úkoly s přírodní tématikou. Studentkám ze SPgŠ děkujeme za spolupráci.

• Provoz o podzimních prázdninách

• ZAMYKÁNÍ ZAHRADY

MŠ Na Dolech 22. 10. 2021 | Marie Kociánová

V úterý 26. 10. 2021 se bude konat na školní přírodní zahradě dopolední akce „ZAMYKÁNÍ ZAHRADY“ spojené s hrabáním listí. Tato akce je určena pouze dětem, bez doprovodu rodičů, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci.

• Obrázek článku Lyžování

MŠ Na Dolech 22. 10. 2021 | Marie Kociánová

SKI AREÁL OLEŠNICE nabízí kurz lyžování pro předškolní děti. V případě zájmu, nahlaste účast Vašeho dítěte co nejdříve třídním učitelkám. Děkujeme.

• Obrázek článku Školní zahrada

MŠ Na Dolech 28. 06. 2021 | Marie Kociánová

Školní zahrada skýtá velké možnosti využití v jednotlivých ročních obdobích.

• Obrázek článku ,,Namaluj své zvířátko u veterináře"

MŠ Na Dolech 28. 06. 2021 | Marie Kociánová

Výtvarné soutěže pořádané veterinární ordinací Zafre Boskovice se zúčastnily děti ze třídy Žabičky, Delfínci a Kapříci. Za třídu Kapříků se na prvním místě umístila Agátka, na druhém místě Dominička. Déle se na druhém místě umístila Vanduška ze třídy Delfínků. Třetí místo obsadila Barunka ze třídy Žabiček.

• Obrázek článku Vítání občánků

MŠ Na Dolech 27. 06. 2021 | Marie Kociánová

V sobotu 19. června přivítaly děti ze třídy Žabičky nové občánky města Boskovice.

• Obrázek článku Rozloučení s předškoláky

MŠ Na Dolech 23. 06. 2021 | Marie Kociánová

Během měsíce června probíhá ve všech třídách rozloučení s předškoláky. Všem budoucím školákům přejeme mnoho úspěchů!

• Obrázek článku KAMPAŇ ,,RUKU V RUCE"

MŠ Na Dolech 15. 06. 2021 | Marie Kociánová

Děti ze třídy Želvičky, Žabičky a Kapříci se zúčastnily výtvarné kampaně "RUKU V RUCE", vyhlášenou ke světovému dni hygieny rukou 5.5.2021.

• Obrázek článku Den dětí

MŠ Na Dolech 15. 06. 2021 | Marie Kociánová

Prvního června oslavily všechny děti svůj svátek. Plnily různé úkoly, hrály si a soutěžily. Smíchu bylo všude plno :). Na závěr děti dostaly balíček s malou dobrotou a dárečkem.

• Obrázek článku ,,Zahrada plná života"

MŠ Na Dolech 21. 05. 2021 | Marie Kociánová

Děti z naší mateřské školy se jako každým rokem zúčastnily výtvarné soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem. Letošním tématem byla ,,Zahrada plná života" . Všechny výtvarné práce se vydařily. Zúčastněné děti byly obdarovány drobnými dárečky.

• Obrázek článku Masopust

MŠ Na Dolech 22. 02. 2021 | Marie Kociánová

V úterý 16. února proběhlo ve všech třídách masopustní veselí plné smíchu a zábavy. Všechny masky a maškary byly úžasné :). Toto příjemné dopoledne bylo završeno masopustním průvodem, který dětem přinesl sladké koblížky.

• Obrázek článku Masopustní veselí

MŠ Na Dolech 10. 02. 2021 | Marie Kociánová

• Obrázek článku Jižní Morava čte

MŠ Na Dolech 13. 12. 2020 | Marie Kociánová

Během podzimu se děti z naší mateřské školy zúčastnily výtvarné soutěže Jižní Morava čte. Výtvarná díla na téma ,,SVĚT V OBRAZECH" byla odměněna drobnými dárečky a diplomem.

• Organizační opatření MŠ Na Dolech, platná od 1.9.2020

MŠ Na Dolech 26. 08. 2020 | Mgr. Dagmar Burianová